Hakkımızda

Hakkımızda

2004 Yılından günümüze..
Gelinlik, kadınların yaşam boyunca bir kez giydiği, manevi değeri oldukça yüksek, çok özel bir giysidir.O çok özel günde, çok güzel görünmek tüm gelin adaylarının en büyük hayalidir. Mutluluğa giden bu yolda, gelin adayları gelinliklerini diktirecekleri moda evini büyük bir özenle ve titizlik le seçmelidirler.

Siz değerli müşterilerimize özel modeller tasarlıyor, beden ölçülerinize ve vücut özelliğinize göre kalıplar çıkartıyoruz. Kumaş seçimini sizinle birlikte yapıyor, vakit sınırlaması olan müşterilerimiz için numuneler,çizimler ve detay aksesuarlarla sunum yapıyoruz. Stilinizi yansıtan tasarımımız onaylandıktan sonra, profesyonel bir bakış açısı ve titiz işçilikle dikim aşamasına geçiyoruz. Detayların sanata dönüştüğü özenli bir çalışmanın ardından özel günlerinizi daha da özel hale getirecek kıyafetinizi büyük bir heyecanla siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Gelinlik, Abiye, Nişan ve Gece kıyafetlerinin yanı sıra giyinmeyi bir zevk olarak gören ve detaylara önem veren,vücut özelliğine göre tasarlanmış bir kıyafeti giymenin özel olduğuna inanan siz değerli müşterilerimizi Belgin Moda Evi' ne , 40 yıl hatırımız olacağı düşüncesiyle bir kahve içmeye davet ediyoruz.